Zaregistrovat do Novinek e-mailem

 

 

Akce Connex Diving

 

Stara Novalja, Pag, Chorvatsko

Pláž Zrće

Zrče, Chorvatsko

 

Pláž Zrće se nachází 3 km jihovýchodně od Novalji v Pažském zálivu. Je to nejatraktivnější pláž v okolí a ne nadarmo je označována jako chorvatská Ibiza. Před pláží je velké parkoviště a s letoviskem Novalja je spojena veřejnou dopravou.

 

Pláž má kapacitu 7 000 návštěvníků, pro které je zábava k dispozici celých 24 hodin. Nejzajímavější zábavu organizují tři kluby: Aquarius, Kalypso a Papaya, ve kterých se střídají různé "party" s taneční hudbou. Hostují zde domácí i světoví DJs (v roce 2014 např. Markus Schulz a Hardwell). Klub Aquarius se podle britského časopisu Mixmag stal nejvyhledávanějším místem zábavy v Evropě. V klubu najdeme samoobslužnou restauraci, dva bary u bazénu, vlastní výrobu zmrzliny a masážní salón.

 

Pláž je lemována bohatou vegetací, kterou vede spousta cestiček až k moři. Pobřežní část je tvořena pískem a oblázky. Je zde kvalitní zázemí - pobřežní hlídka, první pomoc, restaurace, tobogán, půjčovna vodních skútrů a šlapadel, vodní lyžování, bungee jumping a kvalitní sociální zařízení. Pláž je rozdělena na zóny pro různé aktivity, vč. části pro neplavce a děti.