a

 

Vánoce

Potápění a ubytování v Chorvatsku (ubytování zajišťujeme i pro nepotápěče)

Chorvatsko, Pag, Stara NovaljaLáká vás potápění v Chorvatsku? Rádi byste se dotkli toho úžasného pocitu svobody a pocítili krásu podmořského světa? Ať už jste v potápění ostřílení nebo s ním právě začínáte, rádi bychom vám v této oblasti nabídli naše služby.

 

Zveme vás na potápěčskou základnu Connex Diving ve Staré Novalje na ostrově Pag, do destinace kam míří mnoho potápěčů a turistů. Zde vám nabízíme vzrušující ponory v malebných lokalitách a k tomu kompletní potápěčský servis včetně možnosti ubytování. Potápění v Chorvatsku se nabízí na 27 km dlouhém výběžku ostrova Pag – Lun, přilehlých ostrůvcích a dalších zajímavých místech. Lokality jsou vhodné pro začátečníky, pokročilé i zkušené potápěče (stěny, jeskyně, útesy, vraky, amfory). Tyto lokality jsou dostupné pouze z lodi, na které vás mohou doprovázet vaši přátelé a rodinní příslušníci. Po dobu vašeho ponoru mohou čas využít ke šnorchlování, koupání a volné zábavě na atraktivních místech. Potápění v Chorvatsku - to je správná volba.

Ostrov Pag

Zátoka Stara Novalja, ChorvatskoPag je třetím největším z kvarnerských ostrovů (285 km²) a je pátý největší v Chorvatsku vůbec. Žije zde asi 8 000 obyvatel a patří k ostrovům s nejmenší hustotou obyvatelstva.

 

Rozprostírá se podél masivu Velebit a od pevniny je oddělen dlouhým Velebitským kanálem. Z pevniny je dostupný trajektem z vesnice Prizna do přístavu Žigljen. Jinak je v jižní části ostrova také spojen s pevninou Pažským mostem.

 

Pag je známý díky výrobě soli, která tvoří 2/3 celkové chorvatské produkce. Dalšími známými produkty jsou pažský sýr (paški sir) a olivový olej z poloostrova Lun.

 

Tento ostrov je mezi turisty oblíben především díky svým malebným zátokám.

 

Mírné středozemní podnebí je zárukou vašeho zaslouženého odpočinku a zajímavého potápění v Chorvatsku.

mezera

enlightened

Od sezóny 2012 je ve všech apartmánech JOSIP k dispozici klimatizace, topení a wi-fi připojení k internetu.

mezera