Zaregistrovat do Novinek e-mailem

 

Společnost pro historii potápění ČR připravuje výstavu potápěčských přileb

10.03.2010, 10:44, Radek Holub

Vážení přátelé a kolegové potápěči

 

Společnost pro historii potápění ČR (HDS CZ) hodlá v rámci konání své jarní Valné hromady uskutečnit přehlídku potápěčských přileb, jimiž na území České republiky (a potažmo i Slovenska) disponují majitelé či uživatelé, ať už právnické či fyzické osoby.
 


Společnost by ráda při této příležitosti shromáždila co největší počet potápěčských přileb na jednom místě a to nejen proto, že dosud nikdo nikdy takovou akci na území obou našich republik nepodnikl, ale hlavně proto, že by se tak uskutečnilo úžasné setkání přehledu vývoje a historie tohoto druhu potápěčské techniky.

Potápěčské přilby a nebo potápěčské přilbové skafandry představují trvalé vizuálně nejpřitažlivější součást jakékoliv potápěčské prezentace a proto doufáme, že k této akci se přidáte i Vy další, kteří jste o této akci dosud nevěděli.


Výstava se uskuteční dne 17. dubna 2010 od 14,00 hod ve velkém sále Společenského domu v Neratovicích na náměstí Republiky.

 

Přehlídka bude otevřena do večerních hodin pro širokou potápěčskou i nepotápěčskou veřejnost

 

Společnost pro historii potápění ČR vyzývá proto všechny majitele či uživatele jakýchkoliv potápěčských přileb na území ČR a SR k účasti na výše popsané akci a prosíme je, aby v případě svého zájmu o účast kontaktovali našeho koordinátora akce Oldu Lukše na adrese oluks@tiscali.cz kde si dojednají další podrobnosti.


Věříme v rozšíření Vaší účasti a současně se těšíme na setkání s Vámi u příležitosti tohoto nepochybně „potápěčského" svátku!

 

Jiří Trpík - předseda HDS CZ

Oldřich Lukš - jednatel HDS CZ

Radek Holub - člen HDS CZ
 

převzato ze  www.hdsczech.cz
 

 
« Zpět